Zbigniew Urbańczyk - galeria foto

Przyroda, krajobrazy, zabytki.

PODROZE / TRAVELS

ANNAYA. LIBAN (Lebanon)

« Back to Album Photo 33 of 50 Previous | Next
ANNAYA. LIBAN (Lebanon)
POMNIK SW. CHARBELA PRZY JEGO PUSTELNI.
Posted on December 19, 2010 Slideshow

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

4 Comments

Reply maria
6:18 AM on March 12, 2014 
Święty Charbelu! Błagam Cię wyproś łaski u Boga dla mojej prawie 17-letniej córki Marty.Proszę o opiekę w jej życiu szkolnym,osobistym i zawodowym.
Proszę o dar macierzyństwa i ojcostwa dla syna i synowej, o spokój, miłość i zaufanie między mną i mężem, o uzdrowienie babci Małgosi, o łaskę zdrowia i szczęścia dla naszych rodzin i o pokój na świecie
Reply Urszula
2:59 PM on December 27, 2013 
Sw. Charbelu, badz moim opiekunem i wypros mi u Boga laske przemiany dla mojej corki, by wrocila do rodziny, wiary i cnoty, zerwala z nikczemnikiem, ktory odebral jej godnosc, zeby szanowala i sluchala rodzicow, ulecz ja z niedojrzalej i bezwstydnej milosci do Stefana, wypros jej dar rozsadku i milosci dla rodziny. Niech dobry Bog zmiluje sie nad moja rodzina i wyprowadzi nas na proste drogi, obdarzy nas pokojem ducha da sily w tych ciezkich chwilach.
Sw. Charbelu, modl sie za nami, ojcze moj ukochany, spraw, by nasze problemy zostaly w dobry sposob rozwiazane dla calej mojej rodziny, Blagam Cie o wstawiennictwo. Amen
Reply Weronika
12:00 PM on December 25, 2013 
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Bądź z nami,
na ziemskich drogach .
Reply aleksandra
12:13 PM on May 29, 2013 
Swiety Charbelu, Mnichu i Uzdrowicielu, szukalam cie i weszlam na TA wlasnie strone.....prosze cie abys zostal moim oredownikiem i patronem. jestem ogromnie wdzieczna Duchowi Swietemu, ktory prowadzi mnie po stronach internetu,ze Cie ODNALAZLAM Sw. Charbelu. wiem,ze to nie jest jakis przypadek. Raduje sie w Panu bo on spelnia pragnienia mojego serca. Prosze cie upros dla mnie zdrowie,dzis odczuwam bol w klatce piersiowej. niech rak ktory jest we mnie zostanie wytepiony.